Egyesületünk a sajtóban
Egyre inkább jelen vagyunk

Örömmel számolunk be Nektek arról, hogy az utóbbi időben egyre inkább megjelenik egyesületünk a sajtóban!

Egyik ilyen kiemelkedő megjelenésünk 2015 októberében a FEMINA online hasábjain volt olvasható. Az interjú során Hegedüs J. Csaba fútó szakosztályunk vezetője válaszolt a kérdésekre. A cikk Ahol önmagad lehetsz és még tisztelnek is érte címmel jelent meg és ide kattintva el is olvasható!

2015 októbere óta a Humen Magazin lapszámaiban az Atlasz Sportegyesület "írja" a Sportcipő rovatot.
Az első ilyen cikkben a tollaslabdáról írunk, azt követően a fallabdáról. A tavalyi év utolsó megjelenésében a közelgő Atlasz Sportnapról cikkeztünk. Az idei első lapszámban a túrázást, a márciusi megjelenéskor az aerobik (immár fitness – a szerk.) szakosztály életét mutattuk be. Ezt követően az áprilisi lapszámban úszó szakosztályunkról és csobbanó sportolóinkról; májusban a klubként működő jógáról; az első nyári, vagyis júniusi megjelenéskor pedig a falmászásról írtunk az olvasóknak. Egy kis szünet után, a Humen Magazin arculati átalakításakor, októberben a futásról írtunk az olvasóknak, míg novemberben egy kis LMBTQ verseny-összefoglalóval készültünk Nektek. Hamarosan a Charme-mal kötött partnerségünkről és az azonos nemű táncórákról, továbbá a floorballról, nyári táborainkról, illetve a nemzetközi BANG versenyről is olvashattok majd! A megjelent cikkeket pedig lentebb, a képekre kattintva elolvashatjátok.

Örömteli hír volt az is, hogy az idei 12. Atlasz Sportnapon a Class FM egyik munkatársa is jelen volt. Élményeit a 2016. február 2-i Morning Show-ban fejtette ki.
Ha ide kattintotok, ti is meghalgathatjátok a műsort és benne Juli véleményét az eseményről!

Tévés szereplésünk is volt! :) 2016. április 5-én a DIGI Sport "V-közép" című műsorában a melegség és sport viszonyáról beszélgettünk 20 percen át a műsorvezetővel.
Ha ide kattintotok, ti is megnézhetitek a műsort!


Humen Magazin, 2016. novemberi lapszám

Humen Magazin, 2016. októberi lapszám

Humen Magazin, 2016. júniusi lapszám

Humen Magazin, 2016. májusi lapszám

Humen Magazin, 2016. áprilisi lapszám

Humen Magazin, 2016. márciusi lapszám

Humen Magazin, 2016. februári lapszám

Humen Magazin, 2015. december-januári lapszám

Humen Magazin, 2015. novemberi lapszám

Humen Magazin, 2015. októberi lapszám

 

Atlasz Sportegyesület
1111 Bp., Budafoki út 22.
Új bankszla: Raiffeisen Bank Zrt. 
12010532-01445130-00100003
Adószámunk: 18183722-1-43
E-mail: info@atlaszsport.hu